RO-5+ premium series typu platinium

System RO-5+ premium series typu platinum  z modułem  REDOX produkuje krystalicznie czystą wodę o wysokim pH i niskim potencjale ORP . Woda alkaliczna trzy razy bardziej nawadnia organizm , oraz dostarcza wyjątkowo szerokie spektrum mineralne . Posiada także wyjątkowo silne właściwości redukcji wolnych rodników dzięki czemu zapobiega powstawaniu wielu chorób oraz wybitnie spowalnia procesy starzenia organizmów .  Obejrzyj broszura RO-5+ premium series REDOX

Systemy oczyszczania wody metodą odwróconej osmozy prezentują nowoczesne procesy technologii uzdatniania wody. Wszelkie zanieczyszczenia (w tym szczególnie niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne) zostają zatrzymane i odrzucone do kanalizacji, a tylko „czysta” woda zostaje przepuszczona przez membranę osmotyczną. Stopień oczyszczania tą metodą jest bardzo wysoki i wynosi od 90 – 97%.

Systemy premium są najwyższej jakości obliczone na wieloletnią pracę , ochrona gwarancyjna zapewnia bezpłatne naprawy sprzętu .

Zasada działania

Woda jest oczyszczana poprzez przetłoczenie jej z sieci pod wpływem ciśnienia wodociągowego do wstępnych filtrów sedymentacyjnych i filtra z węgla aktywnego. Mają one na celu jej wstępne oczyszczenie z zanieczyszczeń mechanicznych i chloru. Tak przygotowana woda przechodzi przez półprzepuszczalną membranę osmotyczną, a następnie jest gromadzona w zbiorniku ciśnieniowym jako zapas czystej wody. W końcowym etapie przed pobraniem jej z wylewki, przechodzi przez mineralizator, który nasyca ją pewną ilością minerałów ( makro i micro elementów ) – głównie wapniem i magnezem.

Dane techniczne systemu odwróconej osmozy typu RO-5+ premium series typu platinium

  • sterowanie mikroprocesorem
  • zawory elektryczne
  • wyświetlacz informacyjny diodowy
  • zbiornik, wylewka ceramiczna, przewody
  • wydajność do 400 litrów na dobę
  • mineralizator
  • vitalizer
  • czujnik przeciw zalaniowy
  • system płukania wstecznego membrany
  • system optymalizujący ciśnienie wody

Warunkiem gwarancji jest przestrzeganie terminu wymian serwisowych pomiędzy 6-7 miesiącem. Urządzenia są przystosowane do montaży w typowej szafce pod zlewozmywakiem z możliwością zainstalowania wylewki w odległości do 5 m od filtra. W przypadku niższego ciśnienia w sieci wodociągowej istnieje możliwość montaży dodatkowej pompki elektrycznej.

System przeznaczony do montażu na blacie kuchennym, szafce lub pod zlewozmywakiem.
      RO-5 plus karta PL v.RO-5+

Przykładowy zestaw RO-5+ premium series typu platinium


Pobierz umowę najmu